o mnie

Witajal-1

Chyba najtrudniej napisać coś o sobie, o tym co ważne i delikatne ale nie chcę żebyś był/a tylko anonimowym odbiorcą kogoś równie anonimowego – chce żebyś był/była uczestnikiem moich przeżyć, mojego sposobu patrzenia na świat.

Fotografia to moja długo skrywana pasja, która rozkwita jak róża – dlatego Rozalia… ale i nie tylko dlatego. To też sposób patrzenia na drugiego człowieka, który najpierw jest pąkiem, gdy wejdziesz w relację z nim, otwiera się, staje się różą. Ja wchodzę w relację, chcę Cię poznać po to abyś patrząc później na swój wizerunek na zdjęciu czuł/czuła, że to naprawdę Ty, że tak zachowujesz się kiedy jesteś naprawdę sobą. Chcę odkryć piękno, które tkwi w Tobie. To mój cel ukazanie Twojego piękna.

Co fotografuję? Tam gdzie jest drugi człowiek – tam ja, dlatego zaczynam od tworzenia rodziny. Począwszy od sesji narzeczeńskiej, ślubnej i weselnej, po sesję ciążową, dziecięcą, rodzinną oraz indywidualną. Takie momenty w życiu zasługują na to by je uwiecznić, warto zrobić to w otoczeniu miejsc, w których żyjesz, które kochasz i które Cię pasjonują, bo to jest częścią Ciebie.

Szczególnie pasjonuje mnie fotografowanie dzieci, tych najmniejszych – od 2 tygodnia po urodzeniu, po niemowlaki, przedszkolaki i starszaki. Dziecko jest najbardziej wymagającym „modelem”, bo ono nie tworzy sztucznych grymasów, gestów (jeśli już to robi to jest to ujma dla fotografa), można uchwycić je taki jakim ono jest, z całym światem przeżywanych właśnie emocji.

Kim jestem? Z wykształcenia familiologiem i fotografem. Stąd moje bliskie powiązanie fotografii z rodziną i drugim człowiekiem. Jestem też kobietą i żoną, dlatego wiem, które chwile są szczególnie ważne by je uchwycić i zawrzeć w kadrze.

Zapraszam

Alicja

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s