Oferta fotograficzna

FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Chwile w których mogę Wam towarzyszyć.

Przygotowania – od nich zaczyna się fotograficzna opowieść, w której znaczenie mają detale. To świat makijażu, koronek, kwiatów oraz dodatków, które wybierałaś z taką precyzją przez ostatnie miesiące.

Błogosławieństwo – jedna z najbardziej osobistych chwil podczas całego dnia ślubu. Czy obecność fotografa jest tu wskazana?  Tak, bo tej chwili towarzyszy tyle emocji, że warto jest je uwiecznić. Ponadto jest to grono najbliższych Wam osób.

Ślub – to nie tylko ceremonia ale potwierdzenie miłości. która przyprowadziła Was przed Ołtarz. Fotografie zatrzymają ten moment dla Ciebie na zawsze oraz pozwolą przywołać towarzyszące Wam uczucia i emocje na nowo.

Wesele – czas na pierwszy taniec, po nim dobra zabawa do białego rana. Tu już nie tylko Młoda Para jest w centrum obiektywu ale uśmiechy gości, układy taneczne, rodzinne rozmowy, wyrażane uczucia i wszystko to co dostrzeże czujne oko fotografki 😉

Plener – dla każdej pary przygotowuję go odrębnie. Dlatego też ważne jest dla mnie to jak lubicie spędzać wolny czas, gdzie się poznaliście bądź też gdzie wyjeżdżacie w podróż poślubną. Plener może być zarówno zagranicą jak  i w Polsce.

rozalia-9b

Sesja narzeczeńska – pozwala na oswojenie się z osobą fotografa oraz samym aparatem. Ponadto otrzymujecie zdjęcia z wyjątkowego okresu narzeczeństwa.

 

Efekt naszej pracy możecie otrzymać w postaci:

zdjęć na DVD
zdjęć drukowanych
albumu
fotografii na drewnie
fotoksiążki
galerii internetowej
obrazu na płótnie

 

                                                    Sesje noworodkowe                                                      

Wyjątkowa sesja zdjęciowa z już w pierwszych dniach po narodzinach.

Nie musisz martwić się o to czy w fotograficznym studiu będzie ciepło lub czy dziecko nie rozchoruje się w czasie dojazdu. Fotograf przyjedzie do Waszego mieszkania w dogodnym dla Ciebie czasie, gdy dziecko będzie najedzone, wyspane bądź spokojnie śpiące.

Jeśli chcielibyście aby Wasze dziecko było ubrane podczas sesji w jakieś ulubione ubranko, lub może właśnie kupione na tą okazję, jest to świetny pomysł. Bardzo chętnie włączam się   w pomysły przygotowane przez rodziców – im więcej zaangażowania, tym lepsza sesja. Jeśli nie posiadasz jednak owego stroju, nie jest to kłopot, zapewniam ciekawą stylizację.

Pracuję w atmosferze cierpliwości i spokoju, bez pośpiechu. W danym dniu tylko Wy jesteście moimi fotograficznymi gośćmi, dlatego też przeznaczam Wam tyle czasu, ile tylko jest potrzeba. Pracę kończę w chwili gdy obie strony są usatysfakcjonowane z jej efektu.

Oferta obejmuje:

  • 10 starannie przygotowanych i wydrukowanych zdjęć w formacie 15×21
  • 15 zdjęć w pełnej rozdzielczości w formacie JPG (istnieje możliwość większej ilości zdjęć wg indywidualnych ustaleń)
  • spersonalizowaną płytę DVD
  • projekt „zawiadomienia o narodzinach”
  • galerię na blogu, na okres 3 miesięcy

* dojazd na terenie Lublina w kwocie sesji

                                                 Sesje niemowlęce                                                       

Sesje niemowlęce realizuję w wyznaczonym przez Ciebie terminie, wtedy gdy Twoje dziecko jest pogodne, najedzone i wyspane. Jego samopoczucie jest gwarantem udanej sesji. Gdy są spełnione te warunku przyjeżdżam do Waszego mieszkania i wykonuję zdjęcia. Nie wyznaczam czasu jej trwania, mały model wymaga wyjątkowego podejścia a ja stawiam na dobry kontakt z dzieckiem dlatego też ilość godzin nie gra roli. Pracę kończę w chwili gdy obydwie strony są usatysfakcjonowane.

Jeśli chcielibyście aby Wasze dziecko było ubrane podczas sesji w jakieś ulubione ubranko, lub może właśnie kupione na tą okazję, jest to świetny pomysł. Bardzo chętnie włączam się   w pomysły przygotowane przez rodziców – im więcej zaangażowania, tym lepsza sesja. Jeśli nie posiadasz jednak owego stroju, nie jest to kłopot, zapewniam ciekawą stylizację.

Oferta obejmuje:

  • 10 starannie przygotowanych i wydrukowanych zdjęć w formacie 15×21
  • 15 zdjęć w pełnej rozdzielczości w formacie JPG (istnieje możliwość większej ilości zdjęć wg indywidualnych ustaleń)
  • spersonalizowaną płytę DVD
  • galerię na blogu, na okres 3 miesięcy

*dojazd na terenie Lublina w kwocie sesji

Zawiadomienie o narodzinach dziecka                                                            

Oryginalny pomysł na poinformowanie Twoich bliskich o narodzinach Waszego Dziecka! W pierwszych dniach po narodzinach waszego Maleństwa wykonuję jedną fotografię w przygotowanej przeze mnie stylizacji i przygotowuję graficzny projekt z danymi – imionami, datą i godziną urodzenia, wagą oraz wielkością dziecka. Całość oprawiam w delikatną grafikę i drukuję. Tak przygotowany projekt dostarczam Wam w postaci 5 lub 10 zawiadomień, a Wy wręczacie je swoim najbliższym.

                            Mały brzuszek, Duży brzuszek i Maluszek                                           

Pakiet 3 sesji zdjęciowych obejmujący sesję ciążową w II i III trymestrze oraz sesję noworodkową. Każda z sesji jest realizowana w miejscu wyznaczonym przez Was, z szczególnym uwzględnieniem dobrego samopoczucia i komfortu Mamy, a później rytmu snu Noworodka.

Dwuetapowa sesja ciążowa umożliwia kreatywną realizację, uwidacznia dokonujące się zmiany oraz płynący czas, a w szczególny sposób ukazuje rozwijające się uczucia rodzicielskie. Jej zwieńczeniem jest oczekiwany Cud Życia.

Po każdej sesji zdjęciowej otrzymujecie:
-10 wydrukowanych fotografii w formacie 15×21
– 20 starannie przygotowanych zdjęć na płycie DVD
– spersonalizowaną płytę DVD
prezent niespodzianka
Razem: 30 wydrukowanych i 60 cyfrowych fotografii

                                             W oczekiwaniu na narodziny                                                    

Pojedyncza sesja zdjęciowa w II lub III trymestrze ciąży, najlepiej przed końcem 8 miesiąca. Zdjęcia mogą być wykonywane w plenerze jak i innej przestrzeni wyznaczonej przez Was, z nastawieniem na komfort i poczucie bezpieczeństwa Mamy. Moim celem jest ukazanie Waszej relacji, oraz towarzyszących Wam uczuć.

Sesja obejmuje:
-10 starannie przygotowanych i wydrukowanych zdjęć w formacie 15×21
– 20 zdjęć w formie cyfrowej
– spersonalizowaną płytę DVD
– prezent – niespodzianka
 
                                            Sesje z narodzin dziecka                                                

Sesja dla nowoczesnych rodziców, którzy pragną upamiętnić chwile bezpośrednio przed porodem, na szpitalnym korytarzu czy może w domu – przy porodzie domowym? Oraz dla tych, którzy chcą uwiecznić chwile tuż po porodzie, z dzieckiem pierwszy raz w ramionach mamy i taty. Tego typu sesja nie jest dla każdego, raczej dla odważnych, jako kobieta i fotograf nie wchodzę w atmosferę intymności, jestem w chwilach „tuż przed” i „tuż po”. Te zdjęcia po latach będą jednymi z najcenniejszych.

                                                Chrzest Święty                                                            

Reportaż fotograficzny z uroczystości przyjęcia sakramentu. Oferta może dotyczyć zarówno przygotowań, ceremonii oraz rodzinnego spotkania jak i tylko samego przyjęcia Chrztu Świętego.

                                       Rodzinne sesje zdjęciowe                                                       

W domowym zaciszu lub plenerze. Zabierz ze sobą fotografa na popołudniowy spacer, wycieczkę za miasto lub zaproś do mieszkania. Profesjonalne rodzinne zdjęcia wykonane podczas spędzania Waszych wspólnych chwil są największą wartością nie tylko dla Ciebie ale również rodziców czy dziadków. Dodatkowo oprawione w postaci obrazu na płótnie czy fotoksiążki stają się prezentem dla najbardziej wymagających.

                                     Zdjęcia przedszkolaków                                                        

O przedszkolakach się zapomina… Może nie dosłownie ale 20 lat temu też wywoływało się dziecko z grupy, stawiało pod ścianą wręczając misia i mówiło „uśmiechnij się”. I takie zdjęcie ze sztucznym uśmiechem oprawione w graficzną ramkę w klauny miało upamiętniać czas przedszkola. Przedszkole to wyjątkowy czas, to ukochana Pani, przyjaciel z grupy, dzień przeżyć i emocji i wiele innych.

OFERTA:

-zdjęcia z przyjacielem i Panią Przedszkolanką
Dzień z życia przedszkolaka – Towarzyszę Twojemu dziecku podczas kilku godzin w ciągu jednego dnia i uwieczniam je w trakcie zabawy, nauki, rozmowy czy jedzenia obiadu – dla przedszkolaka każda czynność jest wyzwaniem, które warto zatrzymać w pamięci.
– Dzień z życia grupy przedszkolnej – Fotograf towarzyszy grupie przez kilka godzin w ciągu dnia. Jest to gwarancją spontaniczności dziecka, jego dziecięcego uroku,  bez sztucznego „uśmiechnij się do zdjęcia”. Zdjęcia mogą być wykonywane zarówno w sali przedszkolnej jak i spacerze, placu zabaw, zajęciach dodatkowych.
– pasowanie na przedszkolaka
 – Dziecięce sesje fotograficzne oraz reportaże z wydarzeń i uroczystości – np. urodziny dziecka, bal karnawałowy, zakończenie roku, dzień Dziecka, dzień Mamy i Taty, dzień Babci i Dziadka, piknik, przedstawienie, warsztaty, inne
 
                                             
 
                                             
 
Zapytaj o szczegóły
 
 

 
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s