Żółwiki

Jak to jest być przedszkolakiem? Z pozoru wydawałoby się, że jest to łatwe zadanie ale jako fotograf dowiedziałam się że bardzo się mylę. Rodzice, czy wiecie jakie macie dzielne dzieci? Jeden dzień z życia Żółwików nauczył mnie wielu cennych rzeczy, zobaczcie sami.

Dzisiejszy dzień miał być wyjątkowy dla przedszkolaków, dlatego też na początku wszystkie zasady wyjaśnił miś AnatolekMusieliśmy obiecać że jako Dyplomowane Przedszkolaki będziemy spełniać pewne wymaganiaSzczególnie trudno nam z tym kon…traktem, same słowo trudno wypowiedzieć a co dopiero wprowadzić je w życie.No kurcze… że też obiecałem Naszej Pani…

Analotek przygotował dla nas liczne zadania i konkurencje ale wyjątkowo trudna okazała się mikstura, która miała uczynić z nas odważnych przedszkolaków.Ileż to wyzwań zanim stanie się pełnoprawnym przedszkolakiem…i kiedy wszyscy dziarsko przeszli ten etap przyszedł Pan Dyrektor z długim ołówkiem… i dopiero teraz dowiedzieliśmy się co to jest te pasowanie na przedszkolakai właśnie w tym miejscu jako fotograf dowiedziałam się rzeczy najważniejszej: „otrzymany dokument się czyta”

później już jako Dyplomowane Przedszkolaki byliśmy po prostu dumni:)Po tych atrakcjach byliśmy już głodni.  Zjedzenie obiadu to jednak nie taka prosta rzecz, bo nawet gdy się staramy…

to tu coś cieknie, tam coś leci… Uwierzcie zjeść obiad to też wyzwanieNo i po takich wyczynach, myślimy już tylko o jednym…Choć… nie wszyscy…i tu zostali już tylko najbardziej wytrwali ale fotograf do nich nie należał:)

 

Reklamy

One comment

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s